Поиск












Приветствую Вас Новичок
  Главная   Відповіді для опитування "Подвійні інвестиції" у Binance - ФОРУМ   Регистрация Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
ФОРУМ » FAQ. Вопрос - ответ » Binance » Відповіді для опитування "Подвійні інвестиції" у Binance
Відповіді для опитування "Подвійні інвестиції" у Binance
VL@DLEN25Дата: Воскресенье, 27/Авг/2023, 20:35 | Сообщение # 1
►Администратор
Группа: Администраторы
Сообщений: 41
Награды: 0
Репутация: 100
Статус: Offline
Статус сообщение:
Вітаю!
Щоб почати займатись Подвійними Інвестиціями на binance, потрібно пройти опитування.
Заходимо в Binance - Earn - Подвійні інвестиції. Вибираємо монету і далі вам треба пройти опитування.

Відповіді на питання виділені зеленим кольором:

1. Що таке продукт подвійних інвестицій?
  • Ощадний продукт з нульовим ризиком, повністю захищений основним капіталом.
  • Інвестиційний продукт, у якому користувачі мають шанс дорого продати або дешево купити за бажаною цільовою ціною на бажану дату розрахунку, який не гарантує мінімального прибутку.


2. Що таке цільова ціна та дата розрахунку в подвійних інвестиціях?
  • Цільова ціна = ціна, за якою я хочу купити або продати криптовалюту Дата розрахунку = дата, коли я хочу купити або продати криптовалюту.
  • Цільова ціна = поточна спотова ціна Дата розрахунку = сьогодні
  • Цільова ціна = ціна, за якою я точно можу купити або продати криптовалюту Дата розрахунку = дата, коли я точно зможу купити або продати криптовалюту


3. Чи зміниться моя цільова ціна після підписки?
  • Цільова ціна змінюватиметься час від часу
  • Цільова ціна не зміниться після підписки


4. Я сподіваюся продати 1 BTC за 52 000 BUSD. Я підписався на продукт Подвійні інвестиції BTC "Продаж дорожче" з цільовою ціною 52 000 $ для продажу BTC.

Ціна BTC на дату розрахунку становить 52 500$. Яку суму я отримаю в результаті?
  • 52 000 BUSD + Відсотковий прибуток у BUSD
  • 1 BTC + Відсотковий прибуток у BTC
  • 52 500 BUSD + Відсотковий прибуток у BTC


5. Я сподіваюся купити 1 BNB за 330 USDT. Я підписався на продукт Подвійні інвестиції BNB "Купівля дешевше" з цільовою ціною 330$ для продажу BNB.

Ціна BNB на дату розрахунку становить 345$. Яку суму я отримаю в результаті?
  • 345 USDT +  Відсотковий прибуток у BNB
  • 1 BNB + Відсотковий прибуток у BNB
  • 330 USDT +  Відсотковий прибуток у USDT


6. Які ризики подвійних інвестицій?
  • Ризик полягає в тому, що якщо ринкова ціна на дату розрахунку значно нижча за мою Цільову ціну купівлі, я купую за відносно вищою ціною і навпаки.
  • З подвійним інвестуванням не пов'язано ніяких ризиків
  • Ризик полягає в тому, що мій APY змінюватиметься залежно від ринкових умов



Если это сообщение вам помогло - отблагодарите участника повысив его репутацию!
 
ФОРУМ » FAQ. Вопрос - ответ » Binance » Відповіді для опитування "Подвійні інвестиції" у Binance
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

raw плагин для кс 12-ядерные CPU /admin admincheck admin_check.amxx adminlisten.amxx 3D 3d опасны? 3 sim карты cs Aim 150 генов помогают людям дожить до 3D Формула-1 2010:Гонки по-русски 21 patch 21 патч 21 патч для CS 1.6 all death beams 35 patch full download 6-ядерный процессор фон для кс фон для кс 1.6 Alcohol 120% 2.1.1.2035 Final + Por 12 Вольт 18 Стальных колёс - Украинские Прос лого для кс Keep Calm and Love UA logo cs 360 Total Security 360 TS 10 лет лишения свободы
Украина, Кривой Рог
Copyright by VL@DLEN © 2008 - 2024
6120.at.ua
Украина онлайн Хостинг от uCoz